دانلود بهترین برنامه مسیریاب افلاین اندروید با Sygic GPS Navigation v14.0.2

از قابلیت های اصلی این برنامه که کار کردن و مسیریابی با آن را لذت بخش می کند نمایش اماکن، منوهای کاملا فارسی نرم افزار و همچنین امکان مسیر یابی آفلاین و بدون نیاز به اینترنت است.

اما نقشه سه بعدی فارسی همراه با راهنمای گویای فارسی تنها مزیت این نرم افزار نیست. شما با داشتن این برنامه می توانید از جهت قبله ، زمان اوقات شرعی، اطلاع از آب و هوا، سرعت و مسیر وزش باد، اطلاع از خرابی جاده ها و اعلام وجود دوربین کنترل سرعت در مسیر خود، اطلاع از نزدیکترین مراکز پلیس، بیمارستان، آتش نشانی، داروخانه، پمپ بنزین و بسیاری موارد دیگر مطلع شوید. این برنامه شامل نقشه کامل کشور ایران به همراه صداهای صوتی برنامه است.

یکی از ویژگی های جالب این نسخه برنامه، HUD می باشد که شما با قرار دادن گوشی در زیر شیشه خودرو خود، می توانید انعکاس تصویر صفحه گوشی را در شیشه ببینید و مسیریابی راحتی داشته باشید.راهنمای استفاده از نرم افزار و نقشه ها :
1- فایل دانلود شده از راسخون را از حالت فشرده خارج کنید، سپس فایل نصبی apk برنامه را نصب نمایید، سپس خود پوشه Sygic را به حافظه داخلی گوشی خود منتقل نمایید.
2- برای فعال شدن منو فارسی و صوت فارسی، وارد برنامه شوید و در قسمت Settings گزینه Regional را پیدا کنید و وارد آن شوید، در این قسمت Languge را بر روی فارسی تنظیم کنید و در قسمت Voice بر روی فارسی (آرش یا سارا) تنظیم فرمایید.
3- به هیچ عنوان برنامه را آپدیت نکنید که سریعاً غیر فعال و غیر قابل استفاده می شود. برای پیگیری بروزرسانی ها، به همین پست در مقربین سر بزنید.

   
 
   
 
   


حجم  203.82 مگابایت
دانلود فایل دانلود فایل
نسخه برای اندروید 2.3 و بالاتر

رمز فایل:www.rasekhoon.net