دانلود فیلم های آموزشی Word 2013

رایج ترین نرم افزار برای تایپ نرم افزار Word است اما نه فقط یک تایپ صرفا معمولی و ساده بلکه تایپی حرفه ای و پیشرفته.قابلیت های فراوان آن برای تایپ و صفحه بندی باعث رواج و محبوبیت نرم افزار Word شده است.

نرم افزار Word میتواند به صورت خودکار سرخط ها را تشخیص داده و متن را پاراگراف بندی کند. همچنین دارای امکانات کاملی برای جدول کشی، درج آرم، درج عکس، شماره زنی خودکار صفحات، تنظیم پاورقی و سرصفحه، و ... میباشد.

در حال حاضر کمتر کامپیوتری را میتوان پیدا کرد که نرم افزار Word روی آن نباشد. وابستگی کاربران ویندوز به Word آنقدر زیاد شده که حتی برای یادداشت برداری های ساده خودمان هم از Word استفاده میکنیم.

همچنین در بیشتر ادارات و سازمان ها از نرم افزار Word برای تایپ نامه های رسمی و اداری استفاده میشود. به همین دلیل است که یکی از توانایی هایی که در هنگام استخدام یک کارمند اداری مورد توجه است، توانایی کار با نرم افزار Word میباشد.

 در این مطلب از سایت مقربین، آموزش کامل نسخه جدید نرم افزار ورد، یعنی Word 2013 را برای شما آماده کرده ایم. این آموزش ها در 14 فصل تهیه شده و به صورت فیلم های آموزشی میباشد.


 

 

 

 

سرفصل های دوره آموزش ورد 2013 عبارتند از:

- شروع به کار با ورد 2013 (آشنایی با امکانات و ابزارها)

- ویرایش متن (ایجاد سند جدید، ویرایش، و ذخیره سازی آن)

- قالب بندی متن (استفاده از یک قالب هماهنگ در کلیه سند ها)

- پاراگراف بندی

- صفحه بندی (ویرایش صفحات)

- استفاده از قالب های آماده (قالب های مختلف اداری و رسمی)

- ساخت لیست های شماره گذاری شده (درج اتوماتیک شماره ها)

- کار با جدول (ساخت، ویرایش، و تنظیم جدول)

- ویراستاری متن (تنظیم پاورقی، و متن های ثابت در کلیه صفحات)

- استفاده از ماکرو و ساخت بلوک

- نشانه زنی روی سند ها (درج کپی رایت، لوگو، آرم، شماره صفحه و ...)

- رفع اشکالات (کنترل املای کلمات و گرامر)

- اشتراک گذاری متن

- شخصی سازی محیط Word

 

 

 

 

 

 

هرچند فیلم های آموزشی این مجموعه به زبان انگلیسی است، ولی به دلیل عملی بودن تمام آموزش ها و استفاده از مثال های مختلف، حتی اگر آشنایی مختصری با زبان انگلیسی داشته باشید نیز به راحتی میتوانید مباحث آموزش داده شده را فرا بگیرید.

 

همچنین در کنار فیلم های آموزشی هر دوره، فایل تمرینی آن دوره هم قرار داده شده است. این فایل ها با پسوند docx. بوده و میتوانید همزمان با مشاهده هر دوره آموزشی، فایل مربوط به آن را نیز توسط نرم افزار Word باز کرده و دوره های آموزش داده شده را تمرین کنید.

 

مشخصات فیلم ها :

● تعداد: 72 فایل ویدیویی در 14 فصل
● مدت: 5 ساعت
● زبان: انگلیسی
● فرمت: (AVI (960x540

 

 

آموزش کامل Word 2013 را دانلود کنید:

 

دانلود با حجم 3.2 گیگابایت


password.png

رمز فایل:

www.sarzamindownload.com