close
تبلیغات در اینترنت
رزمی

دانلود مجموعه مستند اموزشی اسلحه انسانی(آموزش هنر های رزمی)

دسته بندی: ورزش, رزمی,
2183 بازدید

دانلود مجموعه مستند اموزشی اسلحه انسانی(آموزش هنر های رزمی)

این مستند بینظیر آموزشی برای تمام افرادی که ذره ای به هنر های رزمی علاقه مند هستند بی شک میتواند بسیار جذاب و دیدنی باشد.در هر قسمت از این مستند, جیسون چمبرز و بیل داف تلاش میکنند یکی از هنر های رزمی از جمله: موی تای،اسکریما،کاراته،ساواته،جودو،پانکریشن،کراو ماگا,هنرهای رزمی ترکیبی،کونگ فو،سيلت ملايو،نینجوتسو ،تکواندو و ...  را یاد بگیرند و با تکنیک های آن ها  آشنا شوند

ادامه مطلب

دانلود بهترین اموزش سبک کیوکوشین کاراته

دسته بندی: ورزش, رزمی,
4027 بازدید

دانلود بهترین اموزش سبک کیوکوشین کاراته

 فیلم اموزشی کیوکوشین کاراته یکی از بهترین سبک های رزمی در جهان را در این پست میتوانید دانلود کنید.اما یک توضیح مختصر برای این سبک رزمی:

(Kyokushin) از سبک‌های کاراته غیرکنترلی است.کیوکوشین از دو لغت کیوکو (بالاترین، نهایت)، شین (حقیقت، روح) ترکیب شده‌است.

این رشته در ابتدا اویاماریو و اویاما کاراته جوجیتسو نیز نامیده می‌شد.

تاکید این سبک روی مبارزه واقعی از راه نزدیک است. در کیوکوشین برای کاستن مقاومت حریف از اصابت ضربات بطور متوالی استفاده می‌شود.

کیوکوشین توجه زیادی بر روی تمرینات تنفسی و استقامتی دارد. از این‌رو یک کیوکوشین کار بعد از سال ها تمرینات مکرر دارای اندامی ورزیده می‌گردد. در سبک کیوکوشین تکیه اصلی بر حفظ سلامتی توام جسمی و روحی است و در مبارزات کیوکوشین پیروزی به هر قیمتی بر حریف مقابل معنایی ندارد.

در فلسفه متعالی کیوکوشین هدف غائی تناوری جسم برای رسیدن به مکارم عالیه اخلاقی است و اساسا خشونت و کیوکوشن در تقابلند نه در تعامل. کیو کوشین نه تنها خشن نیست بلکه سعی در پرورش روحیه لطافت، افتادگی، و بزرگ ‌منشی را در هنرجو دارد.

ادامه مطلب