close
تبلیغات در اینترنت
مقربین | فیلم , سریال , انیمیشن , موزیک , آموزش , نرم افزار - 56
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
20جلسه آموزش صوت و لحن از استاد احمد ابوالقاسمی

20 جلسه اموزش صوت و لحن استاد احمد ابوالقاسمی را در این پست میتوانید دانلود کنید.مخصوصا این جلسات برای کسانی که از دسترسی به اساتید مجرب محروم هستند بسیار کار گشاست.

آموزش الحان قرانی استاد مهدی دغاغله

8جلسه آموزش نغمات قرانی توسط استاد حاج مهدی دغاغله را به هیچ وجه از دست ندهید،این آموزش ها برای افرادی که به هر دلیلی دست رسی به چنین اساتیدی را ندارند میتوان گفت حکم طلا را دارد.سعى کنید بعد از تسلط روی تمامی مثال هایی که در هر جلسه زده میشود آن را روی آیات دیگر هم پیاده سازی کنید. 


دانلود تلاوت های فوق العاده زیبا از محمود شحات

تمامی تلاوت های زیبا و دلنشین استاد محمود شحات محمد انور را( چه صوتی چه تصویری )میتوانید ازین پست دانلود کنید لازم به ذکر است که این پست روز به روز آپديت میشود و تلاوت های جدیدی به آن افزود میشود.در واقع بنا داریم این پست را جامع ترین مرجع تلاوت های استاد محمود شحات تبدیل کنیم ان شاالله...

آموزش صوت و لحن استاد ابوالقاسمی

آموزش صوت و لحن در تلاوت قرآن کریم برگرفته از جلسات رادیویی استاد احمد ابوالقاسمی در شبکه رادیویی معارف در برنامه مصباح که شامل45جلسه است میتواند کمک شایانی به علاقه مندان فعالیت در زمینه تلاوت قرآن کریم بکند,بهتر است حین گوش کردن به آموزش ها نکات کلیدی را یاداشت کنید.شما میتوانید جلسات را در ادامه مطلب با لینک مستقیم دانلود کنید...


برنامه اندروید نور مطهر(مجموعه کتب شهید مطهری)

مقام معظم رهبری(دام ظله):<< اگر کسی فقط همین آثار ایشان را یک دور با دقت بخواند این کافی است که او را به یک سطح راقی(عالی و بلند)از معارف اسلامی برساند.>>

برنامه اندرویدی نور مطهر شامل 72جلد از آثار شهید مطهری است ویژه طرح های مطالعاتی و با ارائه امکاناتی متنوع از جمله امکان مطالعه از آسان به مشکل,جستجو,آخرین مطالعه و...شما میتوانید این برنامه فوق العاده کاربردی را در ادامه مطلب دانلود کنید...

احادیثی در باب ارزش و اهمیت حفظ قرآن کریم

1-ارزشمندترین ثروت معنوی:قال رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم : حَمَلَةُ القُرْآنِ هُمُ المَحْفُوفونَ بِرَحمَةِ اللهِ، المُلَبِّسونَ نُورَ اللهِ، المُعَلِّمونَ کَلامَ اللهِ مَنْ عاداهُم فَقَدْ عادَی اللهَ و مَنْ والاهُم فَقَدْ والَی اللهَ. مستدرک الوسائل /ج4/ص 254 حافظان قرآن مشمول رحمت خدا، در برکنندگان نور خدا و آموزگاران کلام خدایند. کسی که با آنان دوستی نماید با خدا دوستی نموده است. 

 

بالاترین درجه: قال رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم: عَدَدُ دَرَجِ الجَنَّةِ عَدَدُ آیِ القرآنِ. فَإذا دَخَلَ صاحِبُ القُرآنِ الجَنَّةَ قیلَ لَهُ إرْقَ و اقْرَأ. لَکُلِّ آیَةٍ دَرَجَةٌ فَلا تَکونُ فَوْقَ حافِظِ القُرآنِ دَرَجَةٌ. بحارالانوار/ج89/ص 22 تعداد درجات بهشت به تعداد آیات قرآن است، هنگامی که حافظ قرآن وارد بهشت می‌گردد به او گفته می‌شود: « بالا برو و قرآن بخوان. هر آیه رتبه‌ای دارد». پس بالاترین از مرتبه حافظ قرآن درجه‌ای نیست. 

 

آموزش صوتی تجوید سطح دو با ارائه برنامه روزانه

آموزش تجوید سطح 2 استاد موسوی بلده شامل 16 جلسه تقدیم به شما,امیدوارم از برنامه روزانه آموزش تجوید سطح 1استفاده لازم را برده باشید .پس از اتمام این دوره آموزشی و تسلط کامل شما روی تجوید سطح 1و2 به اموزش حرفه ای الحان قرانی خواهیم پرداخت.ان شاالله. 

آموزش تجوید سطح یک با ارائه برنامه روزانه+دانلود فایل ها با لینک مستقیم

برنامه روزانه آموزش تجوید از صفر تا صد.اگر چنانچه تمایل دارید هنگام گوش کردن به فایل های صوتی متن را هم پیش رو داشته باشید از دو جلد کتاب حلیه القرآن اثر استاد موسوی بلده استفاده کنید که البته این نکته کاملا اختیاری است.  از سطح 1 آغاز میکنیم:

یکی از بهترین آموزش های حفظ قرآن کریم

قال رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم: لا یَنْبَغی لِحامِلِ القُرآنِ إنْ یَظِنَّ إنَّ أحَداً أُعطیَ إفْضَلَ مِمّا اُعطیَ لأنَّه لَوْ مَلِکَ الدُّنیا بأسْرِها لَکانَ القرْآنُ أفْضَلَ مِمّا مَلَکَهُ.(مستدرک الوسایل/ ج 4/ ص 237) برای حافظ قرآن سزاوار نیست گمان کند چیزی بهتر از آنچه به او داده شده ( حفظ قرآن ) به دیگری داده شده است زیرا اگر او مالک تمام دنیا می‌شد قرآن از آنچه او صاحبش شده بود برتر می‌بود.

بهترین و کاربردی ترین نکات برای حفظ قرآن کریم در این آموزش فوق العاده خدمت شما علاقه مندان به فعالیت در این مسیر نورانی یعنی حفظ قران کریم ارائه شده است.


نکته بسیار مهم:به زودی برنامه کلی حفظ قرآن کریم( ویژه همه کاربران )به صورت روزانه در قالب هفته اول،هفته دوم و...در پست های بعدی سایت پیاده سازی خواهد شد ان شالله.فایل آموزش حفظ را میتوانید در ادامه مطلب دانلود کنید.

 

 چت روم سایت هم برای پاسخ گویی به سوالات ان شاالله راه اندازی خواهذ شد.

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

codebazan